اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان رشته های کارشناسی مهر ۱۴۰۰

ضمن عرض تبریک ، به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان در موسسه آموزش عالی علامه قزوینی می رساند ثبت نام و انتخاب واحد حضوری از روز سه شنبه ۶ مهر لغایت ۵شنبه ۸ مهر از ساعت ۹ صبح تا ۱۶ عصر در پردیس اصلی موسسه انجام خواهدشد.
با توجه به وضعیت موجود برای پذیرفته شدگان غیر بومی امکان ثبت نام مقدماتی و اولیه به صورت غیر حضوری فراهم گردیده که متقاضیان درصورت تمایل برای استفاده از این تسهیلات باید تقاضای خود همراه با اسکن مدارک مورد نیاز را حداکثر تا روز چهارشنبه ۷ مهر به ایمیل زیر ارسال کنند بعد از دریافت مدارک برای طی مراحل بعدی ثبت نام با آنها تماس حاصل خواهد شد لذا حتما یک شماره همراه و یک شماره ثابت در ایمیل ارسالی برای برقراری تماس ذکر نمایند.

مدارک مورد نیازجهت ثبت نام:

❇️اصل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی یا مدارک سه سال برای فارغ التحصیلان سیستم ۳-۳-۶ یا مدرک کاردانی و یک سری کپی کامل
❇️ اصل ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی
❇️اصل شناسنامه و کارت ملی و یک سری کپی کامل
❇️۳ قطعه عکس ٣*۴
❇️ارایه کارت پایان خدمت در صورت گذراندن دوره ضرورت


آدرس : قزوین خیابان نواب شمالی مجتمع ادارات نواب بلوار مالیات جنب اداره صنعت و معدن

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۳۷۲۱۲۷ – ۰۲۸۳۳۳۷۴۹۳۶ – ۰۲۸۳۳۳۷۲۱۲۶

❇ آدرس ایمیل جهت ارسال مدارک برای ثبت نام غیر حضوری آموزش file@aqi.ac.ir

*آدرس تلگرام موسسه t.me/aqi84

برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام اینجا کلیک نمایید

ضمن تبریک به پذیرفته شدگان نهایی رشته های تحصیلی کارشناسی ناپیوسته مهرماه ۱۴۰۰ به اطلاع می رساند ثبت نام حضوری از پذیرفته شدگان از روز سه شنبه ۶ مهرماه لغایت پنجشنبه ۸ مهرماه از ساعت ۹ لغایت ۱۵ در پردیس اصلی دانشگاه به ادرس قزوین مجتمع ادارات نواب بلوار مالیات انجام خواهد شد برای ان دسته از پذیرفته شدگانی که تمایل به ثبت نام غیر حضوری دارند امکان ثبت نام غیر حضوری و دریافت مدارک از طریق ایمیل فراهم می باشد. این گروه از پذیرفته شدگان می بایست حداکثر تا تاریخ چهارشنبه ۷ مهرماه مدارک مورد نیاز را اسکن و به ادرس ایمیل زیر ارسال کنند

تلفن های تماس ۰۲۸۳۳۳۷۲۱۲۶ ۰۲۸۳۳۳۷۴۹۳۶ داخلی ۲ .

ادرس پست الکترونیکی ( ایمیل ) file@aqi.ac.ir